05,00 hod - odjezd z Olomouce - tř. Kosmonautů, zastávka MHD u OC Albert / hotel Clarion
05,30 hod - odjezd z Přerova - Čechova ul., od kina HVĚZDA / napr. OC GALERIE
05,50 hod - odjezd z Kroměříže, Wolkerova ul., nádraží ČD / ČSAD
06,20 hod - odjezd z Vyškova - benz.pumpa MOL, 1.sjezd z dálnice od Prostějova směr Brno
09,00 hod - předpokládaný příjezd do Wiener Neustadt, návštěva historického centra města - hrad,
chrám Panny Marie, bývalá vojenská akademie z doby Marie Terezie...
- odjezd přes městečko Gloggnitz, zájemci mohou pokračovat unikátní vysokohorskou železnicí
s mnoha tunely a velkolepými viadukty ( cena jízdenky cca 6 EUR) do vysokohorského střediska
Semmering, volno k procházkám a nenáročné turistice s vyhlídkami na panorama Alpského podhůří
- přejezd do nejvýznamnějšího poutního místa Rakouska Mariazell se Zázračnou kaplí a křížovou cestou
- k večeru návrat přes Sankt Pölten, procházka v historickém centru Sankt Pölten, odjezd z Rakouska
19,30 hod - plánovaný odjezd do ČR
23,30 hod - předpokládaný návrat do nástupních míst / dle trasy /