informace a rezervace 581 217 568
Již 28 let s námi
 

Logo CK Rialto

Rialto od roku 1992 až do roku 2019

 Fotogalerie

 Pobyty v Krkonoších

 Pobyty u moře

 Pobytově poznávací zájezdy

 Poznávací zájezdy

 Exotika


Itálie - Kalábrie

pobyty u moře
ITÁLIE


 

Itálie je zemí čtyř moří a tisíce kontrastů. Od alpských velikánů až po sluncem zalité pláže nabízí svým návštěvníkům široké možnosti poznávání a odpočinku. Nepřeberné množství historických památek a rozmanitost přírodních krás, ale zejména pobyty v přímořských letoviscích lákají k dovolené. Široké pláže a žhavé slunce, malebná městečka s typickými kavárnami, obchůdky a restauracemi nabízejícími neodmyslitelné špagety, pizzu a víno spolu s řadou zábavních podniků a turistických atrakcí jsou zárukou dovolené, na kterou se nezapomíná.


KALÁBRIE

Romantika a kouzlo italského jihu se stává v posledních letech důvodem rychle se rozvíjejícího turistického ruchu v nejjižnější italské provincii – Kalábrii. Oblast proslulá pěstováním citrusových plodů a ohnivého vína je vyhledávána turisty milujícími panenskou přírodu, čisté moře a malebná kamenná městečka vystavěná vysoko v horách.
Koupání v Tyrhénském moři a odpočinek na širokých oblázkových plážích ve spojení s možnostmi poznání historických památek sahajícím až do nejstaršího období řecké kolonizace – to je Kalábrie, kterou stojí za to poznat.


Nabízíme Vám pobyty u moře v Kalábrii v oblíbeném letovisku Santa Maria del Cedro na pobřeží cederské riviéry s ubytováním na 7 / 14 nocí s vlastní dopravou, v měsíci červenci pak prodloužené pobyty na 9 nocí s dopravou autobusem.

V pobytovém místě je možnost na recepci komunikace v českém jazyce, ve vybraných termínech je přítomen český delegát CK
Na místě je možnost zúčastnit se některého z řady fakultativních výletů za poznáním italského jihu. Výlety jsou pořádány italskými autobusy a mikrobusy a objednávají se a platí na místě. Podrobné aktuální informace Vám poskytnou pracovníci na recepci aparthotelu.


DOPRAVA do Kalábrie
Pro Vaši cestu vlastní dopravou Vám spolu s poukazem na ubytování předáme i pokyny s popisem doporučené trasy do Kalábrie, orientační ceny dálničních poplatků, pohonných hmot a další informace potřebné k bezproblémové cestě na Vaši dovolenou i k ubytování.
Nejužívanější trasa vede přes Rakousko a Itálii a je dlouhá cca 1.700 km. 

 

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA 

Ve vybraných termínech v měsící červenci je možnost dopravy do Kalábrie také autobusem na prodloužený pobyt na 9 nocí s ubytováním v oblíbené Rezidenci Riviéra dei Cedri více info >>>

 

 Základní informace o Itálii :
Oficiální název:          Italská republika
Hlavní město:              Řím
Rozloha:                     301 tis.km2
Počet obyvatel:          57,5 mil.
Jazyk:                         italština
Časový rozdíl :           -
Měna:                         EURO
tel. předčíslí z ČR:      00390
Velvyslanectví ČR :   Via dei Gracchi 322, Řím
                                   tel. 00390 6 3244459
Konzulát ČR :             Via Corso Umberto I. 275, Neapol
                                   tel. 00390 81268784
Platnost CP :               6 měsíců od vstupu do země
Možnost cestovat i s platným OP vydaným po roce 2001

Kalábrie - pobřeží cederské riviéry
pobřeží Cederské riviéry
Kalábrie - pláž s ostrůvkem
Capo Vaticano - pláž
Capo Vaticano - zátoka


Sitemap.html   Poznávací zájezdy   Dovolená 2015   Pobytově poznávací zájezdy   Last minute zájezdy       facebook facebook.com/RialtoCK    Copyright © 1992  CK Rialto