informace a rezervace 581 217 568
Již 26 let s námi
 

Logo CK Rialto

Rialto od roku 1992 až do roku 2017

 Fotogalerie

 Pobyty v Krkonoších

 Pobyty u moře

 Pobytově poznávací zájezdy

 Poznávací zájezdy

 Exotika


JANSKÉ LÁZNĚ

pobyty v Krkonoších
ČESKÁ REPUBLIKA


 
KRKONOŠE
nejvyšší české pohoří na hranicích severovýchodních Čech a jižního Polska. Česká část Krkonoš je větší a členitější než část polská, nejvyšší horou je Sněžka s nadmořskou výškou 1 603m.
Pro své mimořádné přírodní bohatství bylo území Krkonoš vyhlášeno v roce 1963 národním parkem. Také se Krkonoše někdy nazývají tundrou uprostřed Evropy. Jsou unikátní mozaikou horských ekosystémů - svahy hor osídlují horské lesy a louky, horní partie plochých hřebenů porůstá borovice kleč, alpínské trávníky a rašelinná společenstva. Druhově bohaté jsou karové oblasti vzniklé v minulosti působením ledovců.
Krkonoše jsou vyhledávaným  turistickým cílem po celý rok - v zimě díky sněhovým podmínkám, vlekům, lanovkám a upravovaným sjezdovkám i desítkám kilometrů běžeckých tras, v létě díky více než 800 km turistických tras a cyklostezek, od jara do podzimu láká k turistice jedinečná příroda a malebná horská střediska a boudy. Velmi dobrá infrastruktura umožňuje návštěvníkům plně si pobyt na horách vychutnat.

 

JANSKÉ LÁZNĚ

jsou světoznámým lázeňským městem a jedním z nejlépe hodnocených lyžařských středisek v České republice. Klidná lázeňské městečko s nevšední historií rozkládající se na úpatí Černé hory si získalo věhlas úspěšnou léčbou stavů po dětské obrně a léčbě nemoci pohybového ústrojí.
Díky vybudovaným lanovkám, vlekům i běžeckým lyžařským tratím se město stalo špičkovým sportovním a rekreačním střediskem. V současné době se okraji Janských Lázní na svazích Černé hory buduje stezka korunami stromů, která bude po Lipně druhou v ČR a se svou délkou 1 300m návštěvníky zavede navíc i do podzemí. Atrakce by měla být otevřena v červnu 2017.

 

ČERNÁ HORA

s nadmořskou výškou 1 299m n.m. je jednou z nejnavštěvovanějších hor východních Krkonoš, vypíná se severozápadně nad lázeňským městem Janské Lázně, asi 5 km jižně od Pece pod Sněžkou. Celá hora je zalesněna, na svazích se nacházejí místy louky kolem horských bud. Na vrcholku hory je vysílač a konečná stanice lanovky Černohorský Expres s vyhlídkovou věží. Nedaleko vrcholu se nachází také Černohorské rašeliniště, které patří mezi vyhledávané turistické cíle...

 

Nabízíme Vám pobyty v nově zrekonstruovaném penzionu JAS na svazích Černé hory, nedaleko lyžařských vleků, turistických tras a SKI RESORTU Černá Hora.
Ubytování po celý rok s možností zkrácených víkendových pobytů, zvýhodněného SENIOR programu 55+ ve dvoulůžkových pokojích, suitách pro 3-5 osob i v aparmánech pro 4-5 osob.


malý - penzion JAS

Penzion JAS - LÉTO 2017

týdenní pobyty ve dvoulůžkových pokojích a suitách pro 3-5 osob od června do září

7 nocí / neděle-neděle

Termíny a ceny
malý - penzion JAS starý

Penzion JAS - SENIOR program 55+

zvýhodněné ceny za pobyty pro seniory 55+ ve vybraných termínech v měsících květen, červen a září...

4 noci / neděle - čtvrtek

Termíny a ceny
malý - penzion JAS

Penzion JAS - prodloužené víkendy

pobyty v penzionu JAS v měsících květen, červen, srpen a září můžete využít i jako prodloužené víkendy...

3 noci / čtvrtek - neděle

Termíny a ceny
malý - Krkonoše lyžování

Penzion JAS - ZIMA 2017

týdenní pobyty v pensionu JAS v blízkosti vleků a SKI REZORTU Černá hora s možností využití 41km lyžařských sjezdovek a lyzařských tras....

týdenní pobyty / sobota-sobota

Termíny a ceny

Krkonoše - Sněžka
Krkonoše - letecký záběr
Krkonoše - Janské Lázně
Krkonoše - Janské a Černá hora
Krkonoše - ČH pension JAS
Krkonoše - penzion JAS


Sitemap.html   Poznávací zájezdy   Dovolená 2015   Pobytově poznávací zájezdy   Last minute zájezdy       facebook facebook.com/RialtoCK    Copyright © 1992  CK Rialto