informace a rezervace 581 217 568
Již 28 let s námi
 

Logo CK Rialto

Rialto od roku 1992 až do roku 2019

 Fotogalerie

 Pobyty v Krkonoších

 Pobyty u moře

 Pobytově poznávací zájezdy

 Poznávací zájezdy

 Exotika


Naše služby

naše služby pro Vás již 28 let
CK RIALTO 1992-2019


 

CESTOVNÍ KANCELÁŘ RIALTO                                    28 let cestujete s námi

 

Vážení zákazníci,

v roce 2019 vstupuje naše cestovní kancelář již do své 28.sezony a my bychom Vám rádi chtěli touto cestou poděkovat za Vaši dosavadní přízeň.

Říkávalo se kdysi, že dlouholetá tradice je zárukou kvality v každém oboru podnikání, ale v dnešním světě mediálních možností a sociálních síti  jsme natolik obklopeni reklamním chaosem s nejrůznějšími nabídkami, že se pomalu stírá rozdíl mezi realitou a pouhým reklamním trikem k přilákání naší pozornosti.  Místo úžasných zážitků, dovolené snů a báječných slev, kterými se internet jen hemží aniž byste věděli, kdo za firmou stojí či jaké má zkušenosti, znalosti nebo úmysly, Vám naše cestovní kancelář nabízí zcela normální katalog zájezdů se spoustou zajímavých programů, při jejichž sestavování vycházíme z dlouholetých zkušeností a z podnětů našich zákazníků tak, aby výsledkem byla nejen široká nabídka, ale především spokojený zákazník.

 

Budeme potěšeni, když Vás naše nabídka zaujme a inspiruje k výběru Vaší dovolené. 28 let existence naší CK můžeme označit za úspěšnou zejména díky Vám, našim klientům a tato skutečnost nás zavazuje k tomu, abychom v našem úsilí nejen nepolevili, ale abychom dosáhli ještě kvalitnějších služeb k Vaší plné spokojenosti.

I přes negativní ekonomické vlivy a společenské dění kolem nás má cestování stále svůj neměnný význam, neboť vzpomínky a zážitky z cest jsou investicí, která svou hodnotu neztrácí.

 

Věříme, že naše nabídka zaujme jak naše věrné a stálé klienty, kteří s námi cestují již po několikáté, tak i ty, kteří se rozhodnou s námi vycestovat poprvé. A ujišťujeme Vás, že naší snahou bude, abyste všichni prožili příjemnou dovolenou a vrátili se domů odpočatí a obohaceni o spoustu nových zážitků.

 


ORGANIZUJEME POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
 I

- POZNÁVACÍ ZÁJEZDY po celé Evropě s doprovodem zkušených průvodců
- POZNÁVACÍ ZÁJEZDY za krásami České republiky a zemí našich sousedů
- KOMBINOVANÉ pobytově-poznávací zájezdy s výhodou ubytování v jednom místě a s výlety již v ceně...
- JEDNODENNÍ ZÁJEZDY zaměřené na návštěvu zajímavých míst, za památkami i turistikou...

DÁRKOVÉ POUKAZY   I
Chcete-li potěšit někoho blízkého, můžete mu věnovat dárkový poukaz na zájezd. Na Vaše přání Vám vystavíme dárkový poukaz v libovolné hodnotě, která bude následně odečtena z ceny zájezdu.
Můžete také zakoupit konkrétní zájezd vč. dalších volitelných služeb, sestavit si zájezd a zakoupit celý zájezd jako dárek. Na dárkovém poukazu pak bude vyznačen zakoupený zájezd s termínem konání a službami zahrnutými do ceny zájezdu. Poukaz připravíme se jménem obdarovaného i s vyznačením toho, kdo zájezd věnuje.

KOMPLETNÍ CENY ZÁJEZDŮ   I
V cenách zájezdů s leteckou dopravou jsou zahrnuty již veškeré letištní a bezpečnostní taxy a palivové příplatky. Ceny leteckých zájezdů jsou již kompletní a kromě Vámi vybraných fakultativních služeb již nic nedoplácíte !!

ZAJIŠŤUJEME    I

- pobyty v Čechách, na Slovensku, v Maďarsku, v hotelích či chatách a chalupách
- pobyty v lázních v Čechách i na Slovensku
- zájezdy pro skupiny a kolektivy, tématické zájezdy

- pobyty vlastní dopravou do letovisek celé Evropy

- letecké pobytové zájezdy k moři do nejkrásnějších letovisek Evropy
- pobytové zájezdy z katalogů specializovaných cestovních kanceláří do Egypta, Tuniska, Turecka, do exotických zemí...
PRODEJ JÍZDENEK  I
prodáváme jízdenky na mezinárodní autobusové linky do celé Evropy, jsme autorizovaným prodejcem dopravních společností Tourbus,  Eurolines, Student agency, Korona, ČSAD Tišnov a dalších
PRODEJ VSTUPENEK    I
prodáváme a zajišťujeme vstupenky prodejní sítě TICKET ART na nejrůznější muzikály, divadelní a kulturní představení, koncerty a pod. pro skupiny i jednotlivce

ZÁJEZDY PRO SKUPINY A KOLEKTIVY mimo katalogovou nabídku   I
- zajistíme Vám na přání zájezdy pobytové i poznávací na míru dle objednávky za nejvýhodnější ceny - v cenách jsou promítnuty výrazné slevy a výhody v termínech podle vlastního výběru
- zajistíme tematické zájezdy se zaměřením na jednotlivé profesní skupiny (účasti na mezinárodních veletrzích, kongresy, exkurze,...)
- zpracujeme Vám dle požadavku pobyt ve vybraných letoviscích Evropy spojené s programem dle vlastního výběru, včetně návštěv kulturních nebo sportovních akcí mezinárodního charakteru
- dále zajišťujeme pro skupiny pobyty za velmi výhodné ceny ve vybraných lázeňských oblastech - např. Mariánské Lázně, Janské Lázně a další
PRO ŠKOLY a školní kolektivy
zajišťujeme jednodenní i vícedenní školní zájezdy nejen po České republice s konkrétním zaměřením dle zájmu skupiny, dále zajišťujeme cenově zajímavé zájezdy vícedenní do zemí našich sousedů, poznávací pobyty v metropolích (Londýn, Paříž, Řím, Florencie, Barcelona,....) a další. 

 

CK RIALTO - Kratochvílova 11
CK RIALTO ilustrační
CK RIALTO - interiér Kratochvílova 11


Sitemap.html   Poznávací zájezdy   Dovolená 2015   Pobytově poznávací zájezdy   Last minute zájezdy       facebook facebook.com/RialtoCK    Copyright © 1992  CK Rialto