informace a rezervace 602 785 546
Již 33 let s námi
 

Logo CA Rialto

Rialto od roku 1992 až do roku 2024

 Fotogalerie

 Pobyty v Krkonoších

 Pobyty u moře

 Pobytově poznávací zájezdy

 Poznávací zájezdyNaše služby

naše služby pro Vás již 33 let
CK RIALTO 1992-2024


 

RIALTO - cestovní agentura                                        33 let cestování s námi

 

Vážení zákazníci, naše kancelář vstupuje již do 33.sezony a my bychom Vám rádi chtěli touto cestou poděkovat za Vaši dosavadní přízeň.

 

Současně si dovolujeme informovat, že od 10.1.2021 provozujeme svoji činnost jako cestovní agentura a nabízíme zájezdy za poznáváním i dovolenou u moře z katalogů specializiovaných cestovních kancelář, se kterými jsme spolupracovali již řadu let.

Budeme potěšeni, když Vás naše internetová nabídka zaujme a inspiruje k výběru Vaší dovolené. 29 let jsme pro Vás připravovali zájezdy vlastní, ale vzhledem k nepříznivým a nejistým podmínkám pro cestování budeme nabízet i v nadcházejícím roce zájezdy  pořádané specializovanými kancelářemi s garancí pojištění a odjezdu.
My budeme i nadále pro stálé klienty organizovat jednodenní zájezdy a výlety, které jste si v posledních letech tolik oblíbili a kde můžeme my osobně garantovat jak kvalitní průvodcovský servis, tak i odjezdová místa.

 

Věříme, že i přes negativní společenské dění kolem nás má cestování stále svůj neměnný význam, neboť vzpomínky a zážitky z cest jsou investicí, která svou hodnotu neztrácí a umožní nám odpočinout si od každodenních problémů a stresu kolem nás.

CK RIALTO ilustrační


Sitemap.html   Poznávací zájezdy   Dovolená 2015   Pobytově poznávací zájezdy   Last minute zájezdy       facebook facebook.com/RialtoCK    Copyright © 1992  CK Rialto