informace a rezervace 602 785 546
Již 33 let s námi
 

Logo CA Rialto

Rialto od roku 1992 až do roku 2024

 Fotogalerie

 Pobyty v Krkonoších

 Pobyty u moře

 Pobytově poznávací zájezdy

 Poznávací zájezdyJak objednat zájezd

jak objednat zájezd
snadno a rychle


 

 

JAK OBJEDNAT ZÁJEZD PŘES INTERNET ?

Pokud jste si vybrali některý zájezd z nabídky naší kanceláře, máte možnost si jej objednat z pohodlí svého domova prostřednictvím objednávkového formuláře na našich stránkách.
Níže uvádíme několik základních informací k postupu při objednávce zájezdu přes internet :

Vyplnění a odeslání přihlášky
U zvoleného zájezdu klikněte na tlačítko OBJEDNAT a otevře se Vám objednávkový formulář - smlouva o zájezdu.
Vyplňte formulář, uveďte případné požadované fakultativní služby a nezapomeňte uvést  Vaše telefonní číslo a e-mailovou adresu,  aby Vás pracovníci naší CK mohli kontaktovat a   příp.upřesnit některé údaje.
Po vyplnění klikněte na tlačítko ODESLAT a o ostatní se již postaráme v naší CK.

Odeslali jste přihlášku a jaký bude další postup  ?

Vámi zaslaná elektronická smlouva o zájezdu bude našimi pracovníky zaevidována a potvrzena ( příp. budete tel. kontaktováni pro upřesnění některých údajů).
Potvrzenou smlouvu o zájezdu Vám zašleme do 3 pracovních dnů od odeslán meilem na Vámi uvedenou adresu. Spolu s potvrzenou smlouvou obdržíte pokyny k úhradě zájezdu se složenkou ev.informace o možnosti platby bankovním převodem na náš účet
Pokyny na cestu jsou zasílány cca 7-10 dní před termínem zájezdu, vždy však po úhradě celé platby. Pokyny jsou zasílány na adresu objednatele (1.účastníka) poštou nebo e-mailem. 

objednejte z pohodlí domova


Sitemap.html   Poznávací zájezdy   Dovolená 2015   Pobytově poznávací zájezdy   Last minute zájezdy       facebook facebook.com/RialtoCK    Copyright © 1992  CK Rialto