informace a rezervace 602 785 546
Již 31 let s námi
 

Logo CA Rialto

Rialto od roku 1992 až do roku 2022

 Fotogalerie

 Pobyty v Krkonoších

 Pobyty u moře

 Pobytově poznávací zájezdy

 Poznávací zájezdyŠumava

z české i německé strany

poznávací zájezdy
ČR a okolní země


 


více zájezdů v ČR

viz přehled >>>

PROGRAM :
1.den -  KAŠPERSKÉ HORY - ŠPIČÁK - ČERNÉ A ČERTOVO JEZERO
ráno odjezd do Kašperských Hor s  muzeem a  hradem, odpoledne příjezd na Špičák – volno k  procházkám, možnost výjezdu sedačkovou lanovkou na Pancíř s  výhledy na celou oblast přes Šumavu až na Alpy, nebo pěší turistika na Černé jezero a Čertovo jezero, večer ubytování v Železné Rudě, večeře, nocleh.
2.den – GROSSER ARBER - ARBERSEE - BODENMAIS
po snídani odjezd na německou stranu Šumavy, výjezd lanovkou na Grosser Arber (Velký Javor), pěší turistika s  vyhlídkami na celou Šumavu, kolem poledne přejezd autobusem k jezeru Velký Javor, procházka, odpoledne pokračování do městečka Bodenmais, proslaveného sklárnami. Volno, možnost vycházky k vodopádům, k večeru návrat do Železné Rudy, procházka, večeře, nocleh. 
3.den – VIMPERK - KUBOVA HUŤ - PRALES  BOUBÍN
po snídani odjezd k nejvyšší hoře Šumavy Boubínu (1 362 m). Krátká zastávka v obcích Kašperské Hory a Vimperk (prohlídka, možnost občerstvení) a pokračování v  jízdě autobusem až do Kubovy Hutě. Odtud pěší túra po modré značce přes Basumské louky na Srní vrch a dále do Boubínského pralesa (je to třetí nejstarší česká přírodní rezervace o rozloze 666 ha založená už v r. 1858). Cesta rezervací až k Boubínskému jezírku a odtud dále po naučné stezce kolem „krále smrků“ až na vrchol Boubín. Zde se nachází nejvýše položená dřevěná rozhledna v Česku vysoká 21 m, z níž je nádherný výhled téměř na celou Šumavu. Pokračování v  pěší túře až do Zátoně, kde bude na skupinu čekat autobus. Lze se také zastavit v informačním středisku v Idině Pile, kde je možné získat informační materiál o  Boubínském pralesu. Pozdě odpoledne návrat do Železné Rudy, večeře, nocleh.

4.den – PRÁŠILY - SRNÍ - ANTÝGL - POVYDŘÍ - ČEŇKOVA PILA - MODRAVA - KVILDA 
Po snídani ráno odjezd přes Prášily a Srní do Antýglu – Královácký dvorec. Pěší turistika národním parkem podél řeky Vydra k  Čeňkově pile a  k  soutoku s  Křemelnou, Smetanův smrk, řeka Otava, pozdě odpoledne přejezd přes Modravu a Kvildu, zastávky u rázovitých lidových staveb. Návrat do nástupních míst v pozdních večerních hodinách


Číslo zájezdu termín cena za osobu
CZ 2-2408 24.8.-27.8.2023 5 790objednat

Cena zahrnuje:    dopravu autokarem, 3x ubytování, 3x polopenze (snídaně, večeře), služby průvodce
Cena nezahrnuje :  vstupné, příp. místní poplatky

 

 

Nástupní místo: BRNO

SVOZY ZA PŘÍPLATEK:

z nástupních míst  -  Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín           500 Kč
z nástupních míst  -  Olomouc, Prostějov                                   250 Kč
z nástupních míst  -  Přerov, Hranice, Kroměříž, Zlín                 400 Kč


Antýgl - Královacký dvorec
Grosser Arber
Šumava - Boubínské jezírko
Povydří
Grosser Arber observatoř


Sitemap.html   Poznávací zájezdy   Dovolená 2015   Pobytově poznávací zájezdy   Last minute zájezdy       facebook facebook.com/RialtoCK    Copyright © 1992  CK Rialto