informace a rezervace 581 217 568
Již 29 let s námi
 

Logo CK Rialto

Rialto od roku 1992 až do roku 2020

 Fotogalerie

 Pobyty v Krkonoších

 Pobyty u moře

 Pobytově poznávací zájezdy

 Poznávací zájezdy

 Exotika


ostrov Korfu

pobyty u moře
ŘECKO


 
Nejčastěji je Korfu označováno jako "smaragdový ostrov". Mezi řeckými ostrovy je ostrov Korfu považován za ten nejzelenější a také možná nejkrásnější. Vděčí za to hlavně své poloze, která zaručuje dostatek slunečního svitu.
Typickou rostlinou Korfu je olivovník, který se používá k produkci oblíbeného olivového oleje, ale najdete zde i citrusovníky a eukalypty s jejich nezaměnitelnou silnou vůní, cypřiše, myrtu, ale i palmy. Hlavně v jarních měsících ostrov Korfu doslova září barvami nejrůznějších květů a poupat. Mnohé rostliny lze spatřit jen na tomto ostrově a nikde jinde na světě.

BARBATI
V severovýchodní části Korfu se rozprostírá nejrozlehlejší pohoří ostrova se svou nejvyšší horou Pantokrator. Na jejím úpatí se nachází poklidné letovisko Barbati se svou malebnou přírodou a průzračným mořem. Pantokrator se tu majestátně tyčí do výšky 906 m a spolu s azurovým mořem vytváří okouzlující panorama. Svou poklidnou atmosférou láká toto středisko především rodiny s dětmi a páry, které hledají vytoužený odpočinek a pohodu, nicméně najde se zde něco skutečně pro každého.


malý - Korfu Margarita

Apartmánový dům MARGARITA


apartmánový dům v pěkné zahradě 250m od oblázkové pláže

10/11 nocí, letecky z Brna

Korfu - pláž se slunečníky
Korfu - Barbati pláž


Sitemap.html   Poznávací zájezdy   Dovolená 2015   Pobytově poznávací zájezdy   Last minute zájezdy       facebook facebook.com/RialtoCK    Copyright © 1992  CK Rialto