informace a rezervace 581 217 568
Již 28 let s námi
 

Logo CK Rialto

Rialto od roku 1992 až do roku 2019

 Fotogalerie

 Pobyty v Krkonoších

 Pobyty u moře

 Pobytově poznávací zájezdy

 Poznávací zájezdy

 Exotika


ŘECKO

pobyty u moře


 

Řecko láká každoročně tisíce turistů z celého světa k poznání památek nejstarší evropské civilizace i k odpočinku u nádherného moře. Země bohů, oliv a bájí, ale i země proslulá svou tradiční pohostinností nabízející posezení v romantických tavernách při skleničce dobrého vína i odpočinek na svých plážích omývaných křišťálově čistým mořem. Řecko - země, kde se historie prolíná se současností téměř na každém kroku, splní určitě všechna Vaše očekávání a přirozeným způsobem si Vás podmaní natolik, že se sem budete chtít vrátit jako všichni ti, kterým už Řecko učarovalo.
Nekonečné průzračné moře, přírodní nepřelidněné pláže, tradiční řecká kuchyně, obchůdky překypující suvenýry, ovocem a dary moře, nenucené přátelské chování a velmi příznivé ceny – to je dovolená v Řecku.

 

IOLYMPSKÁ RIVIÉRA
je oblast známá svými krásnými plážemi omývanými průzračnými vodami Egejského moře a díky poloze pod horskými masivy Olympu patří k turisty nejvyhledávanějším místům středního Řecka. Letovisko Nei Pori, která Vám nabízíme pro Vaši dovolenou, patří mezi místa každoročně odměňovaná modrou vlajkou EOT za čistotu moře a ovzduší.

V Řecku Vám nabízíme 10 a 11 denní pobyty u Egejského moře s leteckou dopravou v moderním letovisku Nei Pori v nejjižnější části Olympské riviéry a ve vybraných termínech také s kombinovanou dopravou autobusem a letadlem. V místě je po celou sezonu stálý delegát a je zde pro Vás připravena celá řada výletů, které jsou pořádány řeckými autobusy s českým průvodcem a objednávají se a platí na místě.

NEI PORI
Živé přímořské letovisko Nei Pori se nachází na Olympské riviéře na pobřeží Egejského moře. Široké písečné pláže pozvolně se svažující do moře jsou ideální i pro rodiny s dětmi, dlouhá pobřežní promenáda v Nei Pori je lemovaná řadou taveren, cukráren, obchůdků, restaurací a kaváren lákajících k posezení a nabízí nepřeberné množství možností vyžití až do pozdních večerních hodin. Avšak nejen pláže a moře lákají turisty do moderního letoviska Nei Pori – jsou zde pořádány tradičřecké večery, nabízí se zde široká výletů k poznání historických, kulturních i přírodních památek současného Řecka. 

LETECKÁ DOPRAVA -  z letiště BRNO

Plánovaný odlet do Thessaloniki ( Soluně ) na pobyt v Nei Pori  je kolem poledne, pokud nedojde ke změně letového řádu, předpokládaný odlet je v 11:40 hod. Přesná hodina odletu bude ale upřesněna v pokynech na cestu, na letiště je nutno se dostavit 2 hodiny před odletem k odbavení - bezletenkové odbavení probíhá na základě předložení cestovního dokladu všech cestujících osob zapsaných na seznamu CK.
Povolená váha zavazadel je 15kg na osobu ( s výjimkou infantů ) a 5kg příruční zavazadlo na palubu. 
Od 1.5.2012 platí nové přepravní podmínky letecké společnosti TRAVEL SERVIS týkající se povolené váhy přepravovaných zavazadel - viz informace >>.

Z bezpečnostních důvodů není povoleno brát s sebou na palubu chemické spreye, ostré předměty, nože, nůžky, gely, kosmetické krémy a pasty, parfémy ve sprejích, jakékoliv tekutiny apod. 
Tyto potřeby lze přepravovat pouze v uzavřeném cestovním zavazadle určeném k přepravě v zavazadlovém prostoru letadla. V případě, že je budete mít v příručním zavazadle s sebou na palubu letadla, budou Vám při vstupní kontrole odebrány bez náhrady.

TRANSFÉRY NA LETIŠTĚ - odlety do Soluně
Na letiště do Brna a zpět můžeme zajistit k odletům do řecké Soluně / pobyty v Nei Pori / transfér z nástupních míst Přerov, Olomouc, Prostějov, Kroměříž... 
Cena za transfér činí 600,- Kč za osobu oběma směry, bližší informace naleznete u ceníku jednotlivých zájezdů.

 

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA

Je zajišťována zahraničními autokary s klimatizací, WC, videem a možností občerstvení za Kč během cesty po trase ČR, Slovensko, Maďarsko, Srbsko, Makedonie do Řecka a cesta trvá cca 24 hodin. Pro průjezd Srbskem a Makedonií již neplatí pro občany ČR vízová povinnost.
Vzhledem k tranzitu přes země, které nejsou v EU, je cestovní pas doporučen ( je však možno cestovat i s platným OP ).

 

 Základní informace o Řecku :
Oficiální název:          Řecká republika
Hlavní město:             Athény
Rozloha:                    132 tis.km2
Počet obyvatel:          10 mil.
Měna :                        EURO
Časový rozdíl :          + 1 hodina
Tel. předčíslí z ČR:     00302
Velvyslanectví ČR :   Seferi 6, Paleo Psychiko, Athény
                                   tel. 00302 10 6713755
Konzulát ČR :             Plutarchu 8, Thessaloniki (Soluň)
                                   tel. 00302 310267041
Platnost CP:                6 měsíců od vstupu do země, nebo OP vydaný po roce 2001

Řecká dovolená
Agiokampos - pláž a moře
Korintská hlavice - detail
Řecko - pláž se slunečníky
Řecko - rybářské loďky


Sitemap.html   Poznávací zájezdy   Dovolená 2015   Pobytově poznávací zájezdy   Last minute zájezdy       facebook facebook.com/RialtoCK    Copyright © 1992  CK Rialto